Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

sobota 14. ledna 2012

Výroční schůze Přátel country

 Během zkoušek, ba dokonce ani během country večerů, není moc času na popovídání si a podrobnější prodebatování různých provozních záležitostí. Tyto věci obvykle řešíme při poradách. Protože jsme už hodně početná skupina a těžko hledáme prostory, kde bychom se vešli, tak si alespoň jednou za rok uděláme "velkou" poradu.
V pátek jsme tedy svolali do zasedací místnosti Městského úřadu ve Velkých Pavlovicích naši 2. výroční schůzi. Připomněli jsme si naši činnost v uplynulém roce. Během roku 2011 jsme se zúčastnili 22 bálů, country večerů a výuk. Mimo tyto akce jsme se sešli 23 krát na pěších výletech, vycházkách a poradách. Rádi usedáme i do sedel bicyklů. Během roku jsme se propracovali od krátkých desetikilometrových přes třicetikilometrové různě náročné trasy až po osmdesátikilometrové (pár jedinců zvládlo i delší trasy - 136 km). Těchto vyjížděk bylo 86!!!
Velmi kladně jsme ohodnotili píli a nadšení našich nováčků. Už se naučili 10 tanců (z našich 44 tanců).
Loni jsme nacvičili jednu choreografii složenou většinou z klasických country tanečních prvků. Letos začínáme zkoušet choreografii složenou z line a párových tanců. Premiéru chystáme na velkopavlovický country bál, který pořádá YMCA Rakvice 17. 3. 2012.
Účast na jakékoliv akci je pro naše členy přísně dobrovolná. Je proto velmi potěšující vysoká účast na zkouškách. Loňskou nejpočetněji zastoupenou akcí byl country bál ve Velkých Pavlovicích a podzimní výuka s panem Bartůňkem. Také na včerejší schůzi byla pěkná účast. Přišlo 29 z celkových 36 členů.
Fotky od Franty.

Žádné komentáře:

Okomentovat