Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

neděle 19. srpna 2012

Jak bylo v Kostelci

V Kostelci u Restaurace Pod Lipami jsme se po dvou letech znovu setkali s Country band S.D.U. Znovu jsme se ujistili, že hrají opravdu skvěle. Ve druhé části večera se různě prolínali a střídali s dalšími, také výbornými, muzikanty a zpěváky. Podle toho se měnil i repertoár do diskotékové podoby, aby se opět vrátil k country.
My, jako tanečníci, jsme se setkali s další podobou venkovního tanečního povrchu. Asfalt byl docela nový, bez výmolů a hrbolů, ale byl z kopce. Při párových tancích se nám dobře dělaly kroky směrem dolů, ale horší to bylo zpátky po kruhu nahoru. Kdybychom po sobě zanechávali nějakou vizuální stopu, tak by to vypadalo, že sestupujeme po šroubovici z kopce dolů. Opět jsme se přesvědčili, že zemská přitažlivost je opravdu silná.
Fotky jsou ZDE.


Žádné komentáře:

Okomentovat