Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

neděle 23. července 2017

Jak bylo ve Velkých Bílovicích

Tanečníci z Velkých Bílovic uspořádali tuto letní sobotu další country večer ve vinařství Zapletal, což je velice dobrý nápad, spojit tanec s ochutnávkou velice dobrých vín. A když k tomu hraje výborná kapela Eldorádo, není sobotnímu večeru co vytknout. Tanečníků se sešlo hodně, ale díky velkému tanečnímu parketu nikdo nebyl ušlapán ani jinak poškozen na těle. Počasí nám naštěstí bylo příznivě nakloněno, i když bychom možná přivítali nějaký ten stupínek na teploměru směrem dolů. Po západu slunce už bylo příjemněji a s přibývající tmou se i taneční parket začínal plnit.
Letošní večer byl obohacen o losování cen, losem se stala zakoupená vstupenka. Tentokrát z naší skupiny měla štěstí ve hře Jarka, která vyhrála první cenu - barevnou tiskárnu. Její radost byla veliká, ostatně jak to umí jen ona. :-)
 Děkujeme tímto bílovickým za pozvání a několik málo fotek z Milošova mobilu je k vidění ZDE.

Žádné komentáře:

Okomentovat