Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

pondělí 24. dubna 2017

Jak bylo v Bludově

Do Bludova jezdíme moc rádi, ať již na tradiční taneční semináře nebo na country bály především proto, že se zde setkáváme s příjemnými lidmi. Je to pro nás během roku vítaná změna, protože navštívíme jiné prostředí, než naši domovinu. Oproti loňskému roku, kdy jsme si dopřáli i návštěvu místních lázní, jsme přijeli "pouze" na dva dny.
Na cestu jsme letos vyrazili v sobotu. Po ubytování v Šumperku se přesunuli na již 3. Country bál do Bludova. K tanci hrála pěkně a svižně skupina Texas z Holešova. Během večera měly přítomné taneční skupiny možnost předvést své taneční umění a také vyslat své zástupce do taneční soutěže. Nás reprezentovali manželé Renata a Jarek Uhrovi. Vysloužili si ocenění za taneční souznění v páru. Zábava se příjemně přehoupla hodinku přes půlnoc, následovalo velké loučení a nezbytná pyžamová párty před ulehnutím.
Ráno pak tradiční probouzecí rituál za pomoci živé vody, pyžamová snídaně a odjezd k domovu. Byl to příjemně strávený víkend a už teď se těšíme na podzimní třídenní seminář country tanců v režii Pohodářů z Bludova.
Fotky zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat