Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

pondělí 11. dubna 2016

Jak bylo v Bludově

Přijali jsme pozvání našich kamarádů z Bludova na country bál, který pořádali v sobotu 9. dubna. Country bál byla zároveň taková přehlídka tanečních skupin, které v přestávkách mezi hraním skupiny Zbořec předvedli své taneční umění a choreografie. My jsme oprášili naši „ Babu“ a díky textu písně a kostýmům (samozřejmě dámským) jsme sklidili zasloužený aplaus.
Byl to moc příjemně strávený večer, zahájený srdečným přivítáním s pořádající skupinou Pohodáři a ostatními kamarády z blízka i daleka. Hudba hrála dobře a svižně, takže příjemně unaveni jsme se pár hodin po půlnoci přesunuli do penzionu v Šumperku, který nám na tento víkend poskytoval zázemí.
Když už jsme vážili takovou dalekou cestu, rozhodli jsme se pojmout tento víkend jako relaxační a využít možnosti navštívit přímo v Bludově místní lázně. V pátek dopoledne jsme si každý podle vlastního výběru užili nějakou tu masáž a na závěr společnou koupel v termálním bazénu. Po přesunu do Šumperka, kde jsme byli ubytováni v pěkném rodinném penzionu, jsme vyrazili na společnou večeři a po návratu do penzionu už nás čekala tradiční pyžamová párty.
V sobotu byl individuální program, prohlídka Šumperka, nákupy, společný oběd a odpoledne příprava na bál. No a po nedělním probuzení (zajišťuje Věra s dezinfekcí ústní dutiny svým čarodějným lektvarem), nezbytné hygieně a společné snídani jsme se rozjeli k domovu.
Byl to nádherně strávený víkend, pěkně jsme si odpočali, užili spousty legrace a načerpali nové síly. Děkujeme kamarádům z Bludova za pozvání a těšíme se na další setkání.
Více fotek najdete ZDE.
Fotky od Pohodářů jsou ZDE.

Žádné komentáře:

Okomentovat