Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

neděle 17. ledna 2016

Jak bylo v Hodoníně

Po delší přestávce jsme se vypravili na country bál do Hodonína, který pořádal místní TK Black and White. Bál zahájilo vystoupení těch nejmenších tanečníků a v průběhu bálu se představilo se svým vystoupením ještě několik věkových skupin s různými styly tanců. Třikrát během večera proběhla také výuka tanců, ve které nechyběli pro country tak typické čtverylky.
Taneční parket byl od samého začátku plný tancechtivých párů, přesto jsme si svoje místečko vždycky našli. Hrála Kapela starých časů z Prušánek v docela svižném tempu. Originální od nich byla úprava několika klasických country písní do folklórního stylu Jižní Moravy a Slovenska.
Zlatým hřebem večera bylo půlnoční vystoupení TK Black and White na téma Oktoberfestu. Celé vystoupení bylo precizně nacvičené a návštěvníky bálu výborně pobavilo.
Návštěvou Hodonína jsme vlastně zahájili letošní taneční sezónu Přátel country, však už někteří měli taneční absťák. Byl to příjemný večer.
Nějaké fotečky jsou ke shlédnutí na stránkách kapely zde.
Fotky od Oldy jsou zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat