Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

neděle 6. prosince 2015

Jak bylo ve Veselí

Letos jsme se opět zúčastnili již třetího ročníku Mikulášské přehlídky country tanců ve Veselí nad Moravou, kterou pořádali Countrypřátelé v místním kulturním domě. Ten jako každý rok praskal ve švech pod náporem příznivců country a tanečních skupin, kterých se letos sešlo celkem osm  z blízka i z daleka.
Přehlídku zahájily děti z mateřské školy Hutník Veselí, které daly jasně najevo, že o pokračovatele máme postaráno. A pak už o přestávkách skupiny Eldorádo následovalo v půlhodinových intervalech jedno vystoupení za druhým. Večer plynul v rytmu dobré muziky a výborné nálady, byl čas na společné poklábosení i potančení s kamarády. Na všech vystupujících bylo vidět, že je country jejich srdeční záležitost a že je tanec baví.
   Přehlídku zakončilo již tradiční posezení kolem pomyslného totemu s vykouřením dýmky míru. Byl to opět jeden z večerů, strávený v příjemné společnosti lidí stejně postižených country muzikou a tancem. Díky za něj Countrypřátelům z Veselí a za rok opět nashledanou.
Fotky od Věry a Oldy  zde.
Kdo má raději pohyblivé obrázky, záznam našeho vystoupení najde zde.
Další záznamy: vystoupení dětí z MŠ Hutník Veselí, domácí Countrypřátelé Veselí, Lenka Lukášová s Milanem, Pohodáři Bludov, Lednický Ranč, taneční skupina z Velkých Bílovic, Tady a teď z Nivnice a Country Rebels 1 a 2

Žádné komentáře:

Okomentovat