Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

neděle 12. července 2015

Jak bylo v Lužici

Na sobotní večer jsme si naplánovali návštěvu Lužice u Hodonína, kde na country večeru hrála kapela Amulet. Během cesty do Lužice jsme si odskočili do Velkých Bílovic, podpořit naše kamarády ze skupiny Popojedem, kteří tam měli hodinové vystoupení v rámci festivalu Úlety 2015. Během jejich hraní jsme předvedli pár tanečků, aby i návštěvníkovo oko mělo něco z kulturního zážitku. Pár foteček od Zuzky ke shlédnutí zde.
   Jakmile Popojedem odehráli, pokračovali jsme směr Lužice. Tam už byla zábava v plném proudu a tak jsme i my hned skočili na parket. Amulet hrál jako vždy výborně, taneční parket k naší radosti a pořadatelově mrzutosti poloprázdný. Naštěstí, svojí velikostí nebyl nic moc, i když místa okolo bylo dostatek.
   Při dobré muzice a bezvadné partě večer uběhl jako voda, kapela zahrála poslední písničku a tak jsme chtě nechtě osedlali naše  plechové mustangy a vyrazili k domovu.
   Tentokrát měl Olda za pasem svou zbraň značky Nikon, takže se můžete pokochat jeho úlovky zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat