Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

neděle 7. dubna 2013

3. výroční schůze

Kromě tancování docela rádi i schůzujeme. Možná i proto, že nám to neukládá žádná povinnost. Včera jsme si udělali rekapitulaci loňského roku a popovídali také o tom, co nás čeká v nejbližších týdnech a měsících.
Tady je pár zajímavostí ze života Přátel country za rok 2012:
Začátkem roku nás bylo 35, čtyři dámy odešly, dvě nové přišly, nyní je nás 33 (možná bychom ještě nějakého chlapa přijali). Během roku jsme se zúčastnili 36 tanečních akcí, 10 výletů a vycházek a nepočítaně výjezdů na kolech. Jen ty schůze a porady byly jen čtyři (to budeme muset napravit). Na našich webových stránkách podáváme zprávy o naší činnosti, zveřejňujeme pozvánky spřátelených tanečních a hudebních skupin. Bohatě zásobujeme naše alba na Rajčeti a na YouTube. V deníku Břeclavsko o nás vyšel v říjnu článek pod názvem "Tančíme hlavně pro radost". Vydali jsme si vlastní nástěnný kalendář a kapesní kalendáříky. Na schůzi jsme oficiálně přijali nové členky a jmenovali nové ministry a ministryně a diskutovali jsme především o tom, co v letošním roce podnikneme.
Zbytek večera plynul ve volné zábavě, promítání fotek, videí a samozřejmě nechyběly ani tanečky.
Ostatní fotky ze schůze od Franty jsou na Rajčeti.

Žádné komentáře:

Okomentovat