Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

neděle 20. ledna 2013

Jak bylo v Hustopečích

Parta "všeho schopných" nadšenců se rozhodla udělat po 23 leté přestávce v Hustopečích country bál. Na pódium si pozvali velkopavlovické Colorado.
Pořadatelé si dali práci (přípravy si užívali stejně jako celý bál) a sál Městského kulturního střediska se proměnil v městečko Divokého Západu. V sále stál vůz osadníků, v přísálí různé občerstvovací stánky, nechyběla směnárna, kterou občas přepadli rozkurážení kovbojové. U výčepu s pivem s námi komunikoval hospodský španělsky,... Také v tombole byly samé nepostradatelné věci pro kovboje (podkova slavného Železníka, kalhotky Tornádo Lou, bič na manželku, koňský gel na prdel,... ) Převážná většina návštěvníků bálu byla stylově oblečena. Některé kostýmy byly vyvedeny k naprosté dokonalosti - bylo vidět, že se hustopečští umějí opravu bavit. Malou vadou na kráse snad bylo jen to, že taneční prostor nebyl "nafukovací". Ale kdo chtěl, místo si našel.
My jsme byli v programu uvedeni  jako tanečníci z VELpasa (předvedli jsme naše dvě choreografie "Tequila Sheila" a "Hergot, to je baba!"). Vyvrcholením večera byl půlnoční kankán v podání deseti místních dívek a dam. Svým výkonem zvedli celý sál ze židlí.
Fotky od Franty - podívejte se, uvidíte, že tam bylo hodně veselo!

Žádné komentáře:

Okomentovat