Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

neděle 20. února 2011

Jak bylo v Novosedlech

Na 7. školní ples (ve stylu country) jsme vyjeli v řádném předstihu, abychom si zajistili místa. Pořadatelé se trochu zdráhali pro nás plný počet míst rezervovat. Bylo nás nakonec 16.
Sál v Novosedlech je sice menší (už jsme viděli i poloviční), ale krásný, zřejmě nově opravený. Místní se umí bavit a ples si s chutí užívali. Parket byl od samého počátku plný tancechtivých. Téměř 40 dětí předvedlo svoje taneční vystoupení. Skupina místních dam (oko pozorného diváka mezi nimi objevilo i pána) se představila v taneční choreografii "Arizonské pěnice". V průběhu večera opět vyběhly na parket v kostýmech myšek-roztleskávaček.
Krásným zážitkem bylo účinkování kapely Countrio. I když jsme někdy těžko hledali tance na písně, které hráli (rádi zabrousili do folku a bluegrass). Vydrželi jsme až do konce, abychom si jejich umění vychutnali.
Fotky od Franty

Žádné komentáře:

Okomentovat