Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

středa 17. listopadu 2010

Podzimní šlapka

Dnešní sváteční den jsme strávili na příjemné vycházce, kterou pořádalo město Velké Pavlovice, Sdružení vinařů JPK a prodejna ZAF. Akcí s názvem Podzimní šlapka, byla oficiálně uzavřena turistická a cyklistická sezóna.
U ZAFu jsme dostali svařák na rozehřátí. Po krátkém proslovu pana starosty jsme se vydali k první zastávce u Šlechtitelské stanice. Ochutnali jsme pár vzorků letošních vín a pokračovali cestou k rozhledně, kde jsme poobědvali ovárek. Dopoledne bylo poměrně chladné. U rozhledny jsme dlouho nevydrželi a pokračovali jsme dál po cyklostezce do Bořetic. Tam nás pohostil pan starosta ve svém sklepním hospodářství. Navštívili jsme i sklípek Svobodné republiky Kraví Hora a taky sklípek prezidenta republiky pana Petráska.
Posilnili jsme se gáblíkem v hotelu Kraví hora a za krásného slunečného počasí jsme šlapali k domovu. Přišli jsme tak akorát se západem slunce... ani baterky nebylo třeba :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat