Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

neděle 5. září 2010

Blátivé vinobraní

Sobotní ráno jsme opět zahájili brigádou. Bylo potřeba dokončit finální úpravy prostředí ranče, které se nedaly udělat předem. Vykukující sluníčko dávalo zpočátku naději na pěkné počasí. Po příchodu prvních nedočkavých návštěvníků se ovšem spustil drobný deštík, který nabral na intenzitě a skončil až po poledni.
Do zahájení country večera se prostor před pódiem stačil rozšlapat. I kdyby se to nestalo, tak jsme ho rozmatlali my. Čtyřlístek při zahájení své produkce vyhlásil zvláštní cenu pro toho, komu se podaří na nezvyklém "parketu" upadnout jako první. Čekali, že tam budeme padat jako hrušky. Kupodivu se to povedlo jen jednomu a to až téměř na závěr večera. Cena stála za to :-)
Byli jsme velmi rádi, že nás navštívili tři členové Lednického ranče. Přijeli vyšňoření z vystoupení na Slovensku, neváhali vlézt za námi do toho marastu a tančili až do závěrečné.
Přes všechny tyto nepříznivé podmínky jsme se ohromně bavili, večer jsme si užili a vyhodnotili jej jako jeden z nejlepších v letošním roce. Rozhodně na něj budeme hóóódně dlouho vzpomínat.
Fotky už jsou na Rajčeti.

P.S. Vidím, že naše stránky navštívilo už poměrně velké množství návštěvníků. Píšu až teď, protože ráno jsme pomáhali na ranči s úklidem.

Žádné komentáře:

Okomentovat