Každý si jistě vybaví ty romantické chvíle u táboráku, kdy se s písničkami v trampském a country stylu setkal. Jsme rádi, že na melodii těchto písní dokážeme i zatančit. Stali se z nás tedy přátelé country (nejen tanců), i když mnozí jimi byli už dávno před tím...

zkoušky v tělocvičně

zkoušky v tělocvičně
Zkoušíme v malé tělocvičně ZŠ v úterý od 19:00 hodin.

neděle 28. března 2010

Country bál Mikulčice

Letošní bálovou sezónu jsme ukončili v Mikulčicích. Krásně jsme si zatancovali, v sále byla bezva atmosféra. Velmi jsme obdivovali množství krásných a nápaditých kostýmů účastníků bálu. Jen těch pistolníků nemuselo být tolik (aspoň kdyby tolik nestříleli). Postrádali jsme tam takové početnější taneční skupiny jako my. Asi byli všichni v Charvatské Nové Vsi :-) Na bále krásně hrála skupina MLHA z břeclavska. Opět jsme sál opouštěli jako jedni z posledních.
Malou výhradu bych měla k informovanosti, ať už před bálem tak během něj. O vystupujících jsme se dozvídali jen neurčité ústní informace, jako například "taneční skupina z Brna". Do poslední chvíle jsme nevěděli, kdo bude na bále hrát. V programu vyvěšeném na zdi byly informace také tak skoupé. Organizátoři nám k tomu řekli, že mikulčický bál je natolik známý, že nepotřebuje reklamu.
Fotky

Žádné komentáře:

Okomentovat